Блогер з Мелітополя розповів, яка робота є в окупованому місті

Поки Мелітополь в окупації найкраще працює сфера торгівлі

Значна частина мелітопольців, яка живе вже третій місяць в окупації, втратила роботу. Зараз знайти її в місті проблематично, працюють тільки деякі сфери. Які саме, розповів один з місцевих блогерів.

В черговому ролику на каналі «Агро-Сфера» його автор розповідає, що на сьогодні в Мелітополі працюють комунальні служби, а також сфера краси та торгівлі, особливо, пов’язана з реалізацією продуктів харчування.

— Мелітопольці, які мають транспорт, їздять за продуктами або до Херсонської області, або до Криму, перепродають їх на ринках чи здають гуртом до магазинів, — розповідає блогер. — Приватні заводи, які працювали до 24 лютого, на сьогодні поступово відновлюють роботу. Але треба розуміти, що швидко запустити виробництво неможливо, адже на це впливає багато факторів.

В першу чергу йдеться по порушену через бойові дії логістику. Адже для роботи необхідні комплектуючі, а готову продукцію потрібно якимось чином реалізовувати. Але ринок збуту наразі також під питанням. Крім того, як повідомляли мелітопольські ЗМІ, окупанти за допомогою колаборантів грабують промислові, а також сільськогосподарські підприємства.

Також автор відео додає, що найближчі до Мелітополя села — Костянтинівка і Вознесенка, де завжди вирощували на продаж овочі та зелень, намагаються її продати на місці, але левову частку також направлять до Криму.

Як повідомляла «Інудстріалка», віцепрем’єр рф під час візиту до Мелітополя заявив, що на всіх тимчасово окупованих територіях України планується запустити максимальний обіг рубля. Такі заяви містяни чують не вперше, але до сьогодні пенсії, соціальна допомога та заробітна плата бюджетникам виплачуються в українській валюті. До речі, в місті продовжують працювати медичні працівники, надаючи допомогу містянам в умовах дефіциту ліків.

Читайте також: В Енергодарі загорівся готель, який окупанти перетворили на свою резиденцію

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение Блогер з Мелітополя розповів, яка робота є в окупованому місті появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/bloger-z-melitopolya-rozpoviv-yaka-robota-ye-v-okupovanomu-misti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top