Борги запоріжців за опалення та гарячу воду складають понад 1 млрд грн

За місяць мешканці Запоріжжя та області за житлово – комунальні послуги заплатили 452,7 млн. грн або 111% нарахованих сум. І це враховуючи борги з минулих періодів.  За електроенергію споживачі заплатили 407 млн. грн.

Про це повідомили у прес – центр ГУ Статистики у Запорізькій області.

Борги за опалення та гарячу воду на початок серпня становили понад 1 мільярда гривень. За постачання газу -993 млн. грн; утримання будинків, споруд та прибудинкових територій – 365,9 млн. грн; постачання електричної енергії – 407 млн. грн; постачання холодної води і водовідведення – 339,6 млн. грн, вивезення побутових відходів – 59,5 млн. грн.

З 1 січня 2020 року з населенням було укладено 735 договорів про погашення заборгованості на загальну суму 6,4 мільйона гривень. Сума внесених платежів з урахуванням довгострокових договорів склала 1 мільйон 653 тисяч гривень.

Нагадаємо, народні депутати продовжують отримувати компенсацію за оренду житла в Києві. За серпень лише запорізькі нардепи отримали 274 850 тисяч гривень компенсації. Лідерами у використанні бюджетних коштів безперечно стали народні депутати від «Слуги народу».

Сообщение Борги запоріжців за опалення та гарячу воду складають понад 1 млрд грн появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/borgi-zaporizhciv-za-opalennja-ta-garjachu-vodu-skladajut-ponad-1-mlrd-grn.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top