Бояться ЗСУ: рашисти хочуть у машзалах ЗАЕС розмістити танки, вантажівки й зброю

Рашисти на Запорізькій АЕС продовжують активно порушувати всі норми й правила. Наразі вони вимагають, аби атомники відчинити їм машинні зали на першому, другому й третьому енергоблоках. А все тому, що російським окупантам це місце здається безпечним. У машзали рашисти хочуть загнати танки, вантажівки, зброю з боєкомплектом тощо, передає Енергоатом.

Якщо російські загарбники розмістять там свою техніку, то у разі необхідності пожежна техніка не зможе під’їхати до 3-ох енергоблоків. Крім того, російські окупанти поспіхом облаштовують для себе нову «безпечну» схованку у підвалі Учбово-тренувального центру.

Відзначимо, останні декілька днів рашисти активізувались на ЗАЕС: цинічні обстріли сусідніх населених пунктів з території атомної станції, викрадають співробітників АЕС, заходять на «брудну» естакаду і до радіаційної зони з порушенням всі встановлені норми та процедури проходження. Крім того, 18 липня на ЗАЕС щось відбулось, через що до місцевої лікарні доправили 9 рашистів. Також, відомо що є загиблі.

Нагадаємо, вчора ЗСУ завдали удар по скупченню російських військ в Енергодарі. У рашистів скажений ґвалт і паніка.

Источник: https://subbota.ua/news/184982/boyatsya-zsu-rashisti-hochut-u-mashzalah-zaes-rozmistiti-tanki-vantazhivki-j-zbroyu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top