Бренд острова Хортиця потрапив до шорт-листа престижної премії

Бренд Хортиці став фіналістом престижної міжнародної премії

Бренд острова Хортиця потрапив до шорт-листа престижної премії у сфері комунікації Epica Awards. Нагороди за визначну творчість отримують комунікаційні агентства, кінокомпанії, медіо-консультанти, фотографи та дизайн-студії, які розвивають свою репутацію за межами своїх країн.

Цього року на нагороду Epica Awards було подано 3184 робіт з 64 країн. Переможців журі визначить до 2 грудня. 

Варто зазначити, що до шорт-листа фіналістів потрапили 8 українських робіт.

Серед них — новий туристичний бренд острова Хортиця, над яким працювала команда креативної агенції Bickerstaff.764. Замовником брендінгу був партнер національного відродження Хортиці — Група Метінвест. 

Бренд острова Хортиця потрапив до шорт-листа престижної премії

Брендинг острова – це графічна подорож, що розвивається разом зі знанням людини.

Як раніше писала “Индустриалка”, перед розробниками бренда Хортиці було поставлене завдання, зберігаючи автентичність та різноманіття острова, створити нову сучасну візуальну мову. Тобто розробити унікальний код Хортиці, що буде зчитуватись легко та зрозуміло. Вирішили підкреслити таємничість і багатогранність, зацікавити і запросити людей за допомогою графічних прийомів познайомитися з місцем української сили і зрозуміти самостійно: яка Хортиця для них. Головною ідеєю нового брендинга також стало бажання розказати про острів Хортиця не лише як про ядро українського козацтва, але й дати людям відчуття занурення у глибину острова і його історії, пройти шлях знайомства, іноді навіть до того, як ступити на землю Хортиці вперше.

Бренд острова Хортиця потрапив до шорт-листа престижної премії

Нагадаємо, зараз на Хортиці продовжується реконструкція. Вже відновлено низку знакових об’єктів, острів наповнюється новими сеансами, новими атракціями. Велике відродження Хортиці стартувало в цьому році за ініціативи Президента Володимира Зеленського. Її відродження — у пріоритетній зоні відповідальності заступника керівника Офісу Президента і координатора президентської програми «Велике будівництво» Кирила Тимошенка. На Хортиці вперше в новітній історії застосували практику партнерства держави з бізнесом — партнером проєкту розвитку заповідника стала Група Метінвест.

Бренд острова Хортиця потрапив до шорт-листа престижної премії

Бренд острова Хортиця потрапив до шорт-листа престижної премії

Читайте також: Запорізькі студенти за підтримки меткомбінату роблять Хортицю ще привабливішою для туристів

Сообщение Бренд острова Хортиця потрапив до шорт-листа престижної премії появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/brend-ostrova-hortitsya-potrapiv-do-short-lista-prestizhnoyi-premiyi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top