Буданов сказав, скільки ще Росія зможе вести війну проти України

Людського ресурсу Росії вистачить надовго, а от з економікою та технікою будуть проблеми. Ресурсів для війни країні-агресору може вистачити ще на 2-3 роки максимум.

Такий прогноз надав керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирила Буданова в інтерв’ю «Українській правді«, передає Акцент.

За його словами, економічного ресурсу Росії вистачить без проблем вести війну до 2025 року, за кількістю техніки — до 2026-го максимум.

«Тобто ми виходимо з вами десь на 2025 рік. По людському ресурсу, очевидно, що їм вистачить надовго. Але хто б там не казав, якщо оцінювати сукупно наш людський ресурс, то там теж надовго. У нас країна не така маленька», — сказав Буданов.

Інша справа, за словами керівника ГУР, «чи готова РФ іти до верхньої межі, до останнього».

«По факту, всі вони воюють мобілізованими, відчувають брак боєприпасів, брак озброєнь», — додав Буданов.

Він також зазначив, що заморожувати конфлікт не можна у жодному разі: по-перше, це буде зрадою людей на окупованих територіях, а по-друге — неправильно з точки зору пам’яті загиблих та тих, хто зараз захищає нашу країну. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Зима буде важчою за минулу: у ДТЕК назвали причину Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/budanov-skazav-skilki-shhe-rosiya-zmozhe-vesti-vijnu-proti-ukrayini/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top