Буде смердіти: У Запоріжжі розповіли, як воюють з ялинковими вандалами

У Запоріжжі напередодні новорічних свят воюють з ялинковими вандалами. Дерева обробляють спеціальним розчином.

Про це повідомили у прес-службі мерії.

Співробітники КРБП «Зеленбуд» розпочали обробляти ялинки й сосни, що ростуть у місті, спеціальним розчином, який змінює їхній колір і запах за кімнатної температури.

Як розповіла виконроб КРБП «Зеленбуд» Валентина Самойленко, на вулиці цей розчин безпечний для дерев та нетоксичний для людей і тварин. Але спеціальний інгредієнт, який додається для їх обробки, має дуже різкий і неприємний запах за теплої температури, якщо оброблену ялинку чи сосну зрубати і принести додому.

— Перед святами, зазвичай, зрізають наші ялинки, були вже такі випадки минулого року. Саме тому, щоб зменшити кількість викрадень, ми їх обробляємо розчином із додаванням спеціального препарату. У теплих умовах розщеплення молекул відбувається швидше і починає виділятися дуже неприємний запах, — додала Валентина Самойленко.

Певний час розчин триматиметься на стовбурах й гілках, а вже після свят змиється завдяки дощу і снігу. Загалом, у Шевченківському районі «зеленбудівці» мають обприскати близько 300 дерев. Крім парку ім. Клімова, обробляють дерева й по вул. Стефанова, вул. Чарівній, вул. Бочарова, вул. Маковського та вул. Авраменка.

Читайте також: В Запоріжжі чоловік зламав три ялинки, аби не купувати дерева

Жодного спаму, лише найцікавіше для вас у нашому Telegram каналі. Обіцяємо)

Источник: https://forpost.media/novosti/bude-smerdity-u-zaporizhzhi-rozpovily-iak-voiuiut-z-ialynkovymy-vandalamy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top