Бульвар Шевченко и площадь Запорожскую ждет реконструкция

Мэр Запорожья выделил объекты инфраструктуры, которыми займутся в следующем году

Во время отчета мэр Запорожья Владимир Буряк подробно остановился на объекта, которые в этом году удалось реконструировать. А именно — это сквер Театральный, проспект Маяковского, Аллея роз.Так, четвертую очередь проспекта Маяковсокго — от улицы Победы до «Радуги» — еще предстоит освоить в следующем году.

-Ще хочу підкреслити, що ми відкрили пам’ятник «Героям Чорнобиля». Багато хто обіцяв зробити цей пам’ятник, і я радий, що саме нам це все-таки вдалося. Так ми вшанувати людей, хто ціною власного життя та здоров’я ліквідував наслідки аварії, — отметил мэр.

Владимир Буряк также подчеркнул, что одно из приоритетных направлений — реконструкция трубопроводов в Запорожье. Например, на проспекте Металлургов неожиданно столкнулись с необходимостью проведения масштабных работ.

-Коли ми розпочинали роботи на шляхопроводі на проспекті Металургів, який з’єднує Заводський район з центром міста, планували обійтися «косметичним» ремонтом. Проте виявилося, що автодорожня частина шляхопроводу фактично «висить» у повітрі, в будь-який час може зруйнуватися.

Тож ми прийняли рішення укріпити шляхопровід за допомогою паль. Внесли зміни до проекту. Збільшили фінансування. Пішохідна частина шляхопроводу вже відкрита для пішоходів. Інші роботи плануємо завершити у 2019 році.

Ведемо роботи і на шляхопроводі на вулиці Калібровій, який з’єднує Шевченківський та Заводський райони. Тут відлиті нові тротуари, виконане армування і лиття плит трамвайної колії, передбачене укладання безшумних трамвайних рейок. Роботи продовжуватимемо у 2019 році. Кошти на це є. Автомобільний рух на Калібровій плануємо відкрити у січні, якщо будуть дозволяти погодні умови завершили работи.

В планах на следующий год — реконструкция площади Запорожской, которая будет разбита на несколько этапов.

-Там багато роботи і вона буде розділена на декілька черг. Крім того, необхідно зробити там благоустрій зеленої і взгалі відновити парк біля цієї площі. У планах також зайнятися реконструкцією бульвару Шевченка.

У 2019 році також буде проводитися реконструкція скверів у різних районах міста: по пр. Ювілейному, вул. Бочарова та вул. Л. Чайкіної, парків ім. Гагаріна, Клімова, бул. Будівельників.

Читайте также: Какие парки преобразятся в Запорожье

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/bulvar-shevchenko-i-ploshhad-zaporozhskuyu-zhdet-rekonstruktsiya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top