Бути військовим це не лише обов’язок, а й право

Сьогодні представники ТЦК, бойових підрозділів та  навіть викладач Харківського національного університету Повітряних Сил розповіли про престижність та необхідність бути військовим.

Зараз триває приписка юнаків до призовних дільниць. За новими правилами, юнак набуває статус призовника шістнадцятилітнім. Про це повідомив, начальник відділу призову сектору комплектування Запорізького обласного ТЦКтаСП, підполковник Максим Сердюк.
«Приписка підлітків здійснюється з метою взяття їх на військовий облік, визначення наявних призовних ресурсів та відповідного стану здоров’я до проходження військової служби. Це відбувається щороку протягом січня-березня»
Також представник центру комплектування розповів, що зараз триває мобілізація і також можна підписати контракт. Для контракту є єдине обмеження: вік до 57 років, оскільки мінімальна тривалість контракту саме 3 роки, тобто до граничного терміну служби.
Зараз грошове забезпечення у військовослужбовців становить від 20 тисяч гривень. Плюс до цього бойові, доплати за звання та вислугу років.

Хто хоче вчитись для них в Україні 15 вишів та 5 коледжів сержантського складу. Всі вони переміщені, навчання офлайн, але релокація пройшла з міркувань безпеки.

Викладач кафедри тактики Харківського національного університету Повітряних Сил, Віталій Ярощук розповів, що лише їх навчальний заклад має 8 локацій по Україні.
«Вчитися можуть у нас усі, навіть діючі військові. Вік для зарахування від 18 до 35 років.
Терміни навчання від 4 років (бакалавр) до 5,5 р. (магістри)
І кожен, в незалежності від статі, навіть з ВПО може звернутись до будь якого центру та навіть до релокованих тцк та СП»

Натомість заступник командира ударних безпілотних авіаційних комплексів 92-ї ОШБР Віктор Хоменко, наголошує що йому підрозділу люди потрібні вже зараз.

«І головне нам треба саме інженери. Місто ж Запоріжжя ними славиться. Після базової військової підготовки, людині буде  достатньо 3 місяці аби бути професіоналом. І це потрібно робити зараз — ворог під Запоріжжям тисне».

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/vijna/buty-viyskovym-tse-ne-lyshe-obov-iazok-a-y-pravo.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top