Бюджет Запорізької області був забезпечений лише на 78%

У Запорізькій області відбулося перше в цьому році засідання колегії ЗОВА, під час якого підбили підсумки минулого року.

За інформацією пресгрупи ЗОВА, з початком повномасштабного вторгнення перед обласною владою постало багато проблем та питань, які потребували оперативного вирішення. Особливих змін зазнав бюджет та напрямки фінансування.

За підсумками 2022 року обласний бюджет недоотримав значну кількість коштів і був забезпечений лише на 78%. Значно зменшились надходження до бюджетів територіальних громад по всім районам області. З запланованих 38 програм вдалося реалізувати лише 26.

Наразі основними завданнями обласної влади є оптимізація витрат. В цьому році заплановано видатки на облаштування оборонних споруд та об’єктів цивільного захисту.

Також під час засідання колегії розглянули підсумки роботи промислових підприємств Запорізької області за 2022 рік та плани щодо розвитку галузі у 2023 році.

Найважливішими питаннями залишаються створення нових робочих місць, а також підвищення експортного потенціалу та розширення ринків збуту.

На завершення, члени колегії обговорили питання агропромислового комплексу області, особливості функціонування транспорту та зв’язку у період війни, а також торкнулися теми деокупації територій Запорізького регіону.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/biudzhet-zaporizkoi-oblasti-buv-zabezpechenyy-lyshe-na-78.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top