Charisma – престижний інтернет-бутик люксового одягу

З самого початку бутик планувався, як творчій простір для формування персонального стилю для всієї сім“ї. Саме тому крім інтернет-магазину Charisma пропонує унікальні сервіси, недоступні для клієнтів інших торговельних майданчиків.

Наприклад, ви можете замовити індивідуальний пошив костюму від відомої італійської марки Lubiam та зняти мірки для персональної сорочки німецької фірми Van Laack. В магазині працюють стилісти, які допоможуть вам з формуванням власного гардеробу зважаючи на ваші побажання та стильові вподобання.

Для жителів столиці існує ще одна безкоштовна послуга – доставка покупок професійним консультантом, який не тільки допоможе обрати правильний розмір, але і підкаже, як правильно комбінувати обновки з іншими предметами гардеробу, як їх краще носити, доглядати за ними та зберігати. Окрім вже згаданих лейблів в асортименті бутику ви зустрінете багато ексклюзивних брендів італійського, французького та німецького похождень.

Більшою частиною магазин представляє вибір речей для формування ділового та кежуал-стилю. Ви можете підібрати безліч різних компонентів для вечірніх нарядів, ділового костюму чи звичайного кежуал-образу на кожен день. Бренди зазвичай віддають перевагу дорогим матеріалам, серед яких вовна меріноса, кашемір, шовк, унікальні види бавовни, натуральна шкіра найкращих зразків, та ще багато іншого. Пошук речей, відповідних вашим вподобанням, стає набагато простішим завдяки наявності фільтрів та інструменту сортування. Кожна карточка товару має детальний опис та фотографії, а обмін здійснюється через заповнення невеликої анкети у разі, якщо вам не підійшов розмір чи зовнішній вигляд замовленної позиції.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/charisma-prestizhnij-internet-butik-ljuksovogo-odjagu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=charisma-prestizhnij-internet-butik-ljuksovogo-odjagu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top