Час себе удосконалювати: LIFTA.SPACE запускає безкоштовний онлайн марафон transformACTION 2021

Надшвидкий ритм сучасного життя вимагає миттєвої реакції на події та рішучих дій — тут і зараз. Щоб не прогавити свій шанс, потрібно думати наперед і жити майбутнім вже сьогодні. А це, насамперед, стосується інноваційних підходів до навчання та бізнесу.

Минулий рік був переломним для світу: життя змінилося назавжди. Бізнес, надання державних послуг і навчання перейшли в онлайн. Якщо раніше для багатьох оффлайн-лекції були звичною справою, то тепер сучасні люди активно взялися за онлайн-навчання. Прогресивне суспільство зрозуміло, що майбутнє за онлайн-форматом. Саме такий підхід пропонує освітній проект LIFTA.SPACE.

Що таке LIFTA.SPACE

LIFTA.SPACE — це український освітній проект, в рамках якого пройде безкоштовний онлайн-марафон NO LIMITS: transformACTION 2021. Це унікальне явище і принципово новий освітній простір, що відрізняється новаторським підходом до дистанційного навчання і прогресивною концепцією селф-ліфту, що замінює собою класичну систему e-learning.

Головна тема діджитал-івенту — трансформація як відповідь на зміни в офлайн- та онлайн-просторах. Завдяки інформаційним, практичним, та мотиваційним блокам запрошені експерти-спікери зможуть донести її якомога доступніше.

Мета заходу — поділитися зі слухачами не тільки бізнес-досвідом, а і досвідом з особистого життя, розповісти про інсайти, та актуальні ідеї для саморозвитку.

Таким чином учасники марафону бізнес-ідей абсолютно безкоштовно зануряться у світ діджитал, отримають актуальні знання у трендових напрямках діджитал-сфери, дізнаються про основні трансформації, які невдовзі пізнає весь світ, а також зможуть провести аналіз головних успішних трендів діджиталізації. Отримуючи такий досвід, слухачі матимуть можливість використати набуті знання на практиці у реальному житті.

Коли пройде марафон?

Безкоштовний онлайн марафон NO LIMITS: transformACTION 2021 пройде з 15 по 21 лютого. Протягом 7 днів слухачі матимуть доступ до 24+ годин насиченого лекторію від всесвітньо відомих спікерів у сферах digital-маркетингу, менеджменту, дизайну, розробки та саморозвитку.

Хто виступить у ролі спікерів
СпікериСпікери

Топ 20+ найвідоміших бізнес-спікерів з усього світу поділяться зі слухачами власним досвідом, а наведені в якості прикладу апробовані кейси допоможуть краще засвоїти інформацію. Серед них такі діячі, як: Девід Лінч, Джим Багнола, Джеффрі Абрамсон, Девід Аллен, Катерина Серебрянська, Харіш Натараджан, Боб Рот.

Як долучитися до онлайн марафону?

Аби стати слухачем бізнес-марафону NO LIMITS: transformACTION 2021 нового освітнього простору LIFTA.SPACE взагалі не потрібно платити. Крім того, зовсім не треба виходити із дому і виділяти для навчання окремий час.

Основна суть безкоштовного онлайн марафону NO LIMITS: transformACTION 2021 — показати, як змінився світ у бік діджиталізації. Тому, щоби отримати доступ до лекцій не потрібно особливих знань чи додаткових витрат. Все, що для цього потрібно — мати доступ до Інтернету, якісний Wi-fi, трохи часу, щоби слухати спікерів та несамовите бажання йти у ногу з часом і відповідати сучасним трендам.

Кожен, хто бажає відкрити для себе майбутнє сфери діджітал зможе зареєструватися за посиланням https://transformaction.lifta.space. Під час реєстрації та протягом самого марафону відвідувачі зможуть обрати мову для прослуховування: українську, англійську, російську чи сурдопереклад.

Також усі бажаючі можуть ознайомитися з інформацією на сайті платформи LIFTA.SPACE та в соціальних мережах Facebook, LinkedIn, Instagram.

Источник: https://zp.vgorode.ua/news/sobytyia/a1150397-chas-sebe-udoskonaljuvati-liftaspace-zapuskaje-bezkoshtovnij-onlajn-marafon-transformaction-2021

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top