«Чекав, коли я вийду з машини»: запорізький волонтер розповів, як отримав поранення внаслідок атаки російського дрона в Авдіївці

Вчора, 6 лютого, запорізький волонтер Владислав Маховський отримав поранення в Авдіївці внаслідок атаки російського дрона. Зараз він знаходиться в лікарні в Запоріжжі, де лікарі дістали уламки з його ноги.

Про це волонтер повідомив під час ефіру в Фейсбуці.

«Все подіставали, все ще не так тяжко, зараз не можу так ходити, але, слава Богу, все буде добре» — каже волонтер.

До Авдіївки волонтер приїхав, щоб евакуювати людей з міста. В нього було декілька точок для евакуації. Коли Маховський під’їхав до церкви, його атакував безпілотник, хоча на авто був напис «евакуація» та червоний хрест.

«Коли виходив з машини бачу – дрон висить над машиною, десь метрів 5 по верху. Скоріше за всього, він чекав, коли я вийду, він не по машині бив, щоб одразу. Я тільки виходжу з машини, спускаюсь, бачу – він дивиться на мене, я показую волонтер, в мне на бронежилеті «волонтер», і сама машина червоний хрест, «евакуація» написано. Думав це його зупинить, але він так швидко в мене. Я стою трохи попереду і дрон той в машину, перед машиною прилетів і розірвався і мене осколками поранено» — згадує Маховський.

Волонтер подякував за допомогу після поранення та евакуацію до лікарні військовослужбовцям, загону поліції «Білі янголи» та рятувальникам.

Як раніше писав 061, у Степногірську внаслідок обстрілу загинула жінка.

 

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3730023/cekav-koli-a-vijdu-z-masini-zaporizkij-volonter-rozpoviv-ak-otrimav-poranenna-vnaslidok-ataki-rosijskogo-drona-v-avdiivci

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top