Чемпіонат Запорізької області зі спортивного плавання: які результати показали учасники змагань

На змаганнях представлені усі дистанції від вільного стилю на 50, 100, 200, 400, 800 та 1500 метрів до брасу, батерфляю та комплексного плавання. Та чи покажуть потрібний результат спортсмени,- питання відкрите. Втративши місяць тренувального процесу через локдаун, вони банально не встигли відновитися та підготуватися до цього відбору на всі сто відсотків.

Організаторам не вдалося зібрати масштабний чемпіонат області зі спортивного плавання. У першу чергу – через неготовність деяких спортсменів і виправданий страх тренерів везти своїх вихованців до іншого міста під час пандемії.

До складу збірної Запорізької області зі спортивного плавання може увійти від 30-ти до 35-ти спортсменів, які представлять наш регіон на літньому чемпіонаті України серед юніорів та молоді, що планується у Дніпрі, всередині червня.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/chempionat-zi-sportivnogo-plavannja-komu-z-uchasnikiv-vdalosja-viboroti-putivku-u-zbirnu-zaporizkoi-oblasti/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=chempionat-zi-sportivnogo-plavannja-komu-z-uchasnikiv-vdalosja-viboroti-putivku-u-zbirnu-zaporizkoi-oblasti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top