Через арктичний холод до Запоріжжя йде похолодання

У Запоріжжі настає період похолодання, що особливо відчутно з середини поточного тижня. Температура повітря, яка в понеділок та вівторок трималася на рівні +24°C, знизиться до +18°C у середу. Це зниження продовжиться, і до четверга стовпчики термометрів покажуть лише +16°C.

Про це повідомляють синоптики.

Очікується, що найхолоднішим днем буде четвер. На тлі зниження денної температури, нічні показники також стануть нижчими, опускаючись до +8°C. Вітряна погода супроводжуватиметься поривами вітру до 14 м/с, що може призвести до дискомфорту без відповідного одягу.

В п’ятницю і вихідні температура знову трохи підніметься, досягаючи +19°C у п’ятницю і +21°C у суботу та неділю. Проте ночі залишатимуться прохолодними з мінімальними температурами близько +5°C у п’ятницю та +6°C у суботу.

Зміни в погоді також принесуть з собою невелику кількість опадів, особливо у середу, коли прогнозується дощ. Громадяни мають бути обережними і готовими до швидкої зміни погодних умов, особливо враховуючи різке похолодання і вітряну погоду, що може спричинити додаткові незручності.

Холод із Арктики

Цей тиждень в Україні обіцяє бути холодним із нестабільною погодою, яка включатиме грозові дощі, місцеві заморозки та коливання атмосферного тиску. Про це повідомляє синоптик Ігор Кібальчич, за даними meteoprog.

На початку тижня очікується нестійка погода через вплив Балтійського циклону та його атмосферних фронтів.

«До середини тижня ми відчуємо вторгнення арктичної повітряної маси, що призведе до значного зниження температури повітря у всіх регіонах, особливо на півночі, у центрі та на сході країни. Тут у нічний та ранковий час можливі заморозки на ґрунті, а місцями навіть у повітрі до 0…-4 °С,» зазначає Кібальчич.

Температура почне поступово підвищуватися та стабілізуватися лише до вихідних, вважає синоптик. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/cherez-arktichnij-holod-do-zaporizhzhya-jde-poholodannya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top