Важные новости

Через бомбардування росіянами «Азовсталі» може повністю вимерти Азовське море

Витік небезпечної рідини повністю вб’є флору та фауну Азовського моря

Дії російських окупантів  у блокадному Маріуполі створюють загрозу повного вимирання Азовського моря. Про це повідомляє Маріупольська міська рада.

Витік небезпечної рідини повністю вб’є флору та фауну Азовського моря

«Бомбардування «Азовсталі» могло пошкодити технічну споруду, яка стримує десятки тисяч тонн концентрованого розчину сірководню, — йдеться у повідомленні. — Витік цієї рідини повністю вб’є флору та фауну Азовського моря. Далі небезпечні речовини можуть потрапити до Чорного та Середземного морів».

Як зазначив мер Маріуполя Вадим Бойченко, необхідний негайний допуск на об‘єкт міжнародних експертів та ООН для вивчення ситуації та запобігання екологічної катастрофи світового рівня.

Як повідомляла «Індустріалка», у Маріуполі з «Азовсталі» розпочали евакуацію захисників, які завадили росіянам захопити Запоріжжя. Наразі триває операція з порятунку заблокованих на території заводу захисників України.

Утримуючи позиції на «Азовсталі», вони не дозволили противнику перекинути угруповання чисельністю до 17 батальйонних тактичних груп (близько 20000 особового складу) на інші напрямки. Тим самим завадили реалізувати план щодо швидкого захоплення Запоріжжя, здійснити вихід на адміністративний кордон Донецької та Запорізької областей і створити умови для оточення угруповання ООС.

Читайте також: Як ілюстратори з усього світу надихаються подвигами захисників «Азовсталі»

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение Через бомбардування росіянами «Азовсталі» може повністю вимерти Азовське море появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/cherez-bombarduvannya-rosiyanami-azovstali-mozhe-povnistyu-vimerti-azovske-more

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top