Через коронавірус закривають ясельну групу в Запоріжжі: захворіла дитина

У дитини з ясельної групи дитячого садка в Південному мікрорайоні виявили коронавірус, через це групу вирішили закрити на карантин.

Про це повідомляє «Regionnews» з посиланням на одну з мам, що відвідує заклад.

Мова йде про ясельну групу дитячого садка, 285. За словами матері, вихователі попросили забрати сьогодні дітей швидше, бо групу закривають на карантин. Окрім цього в приміщенні ще потрібно провести дезинфекцію.

Повідомляєтья, що до карантина в садочку відносились з халатністю. Дітей приймали більше ніж можна та й ліжечка розташовані близько – дистанція не витримувалась.

Кількість ліжок більша, а ніж може бути. Стоять дуже щільно і впритик до дверей. Перед 1 вересня в нас просили здати по 2 тисячі гривень за кожну дитину в фонд. Хтось здав, хтось ні, тому, я так припускаю, щоб виконати свій “план” набирають дітей під зав’язку. Ви бачите самі до чого це призвело, не дай Бог ще зафіксованих випадків, то вдома будуть сидіти повально всі. Хоч би здорові, то ще можна якось пересидіти вдома, а як заразяться?…”, – розповідає журналістам одна з мам відвідувачів дитсадка.

Офіційного підтвердження з цього приводу поки що немає, проте ймовірно дізнаємося інформацію найближчим часом.

Сообщение Через коронавірус закривають ясельну групу в Запоріжжі: захворіла дитина появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/cherez-koronavirus-zakrivajut-jaselnu-grupu-v-zaporizhzhi-zahvorila-ditina.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top