Через напад військ РФ бюджет Запоріжжя втратив сотні мільйонів гривень

З початку ганебного нападу рашистських військ на нашу країну ситуація з наповненням бюджету Запорізької територіальної громади стала дуже напруженою.

За словами секретаря Запорізької міськради Анатолія Куртєва, через те, що зупинилися великі підприємства міста, через те, що перестав функціонувати майже весь малий та середній бізнес, через те, що велика кількість запоріжців оформили відпустки без збереження заробітної плати надходження до бюджету дуже знизилися.

«У березні міська казна недоотримає орієнтовно 150 мільйонів гривень. І у подальшому ця ситуація буде погіршуватися. Через законодавчі зміни, які стосуються сплати податків, у квітні-травні ми очікуємо недоотримання доходів більш ніж на 450 — 500 мільйонів гривень. Тобто більше ніж на третину від запланованих показників», — повідомив .Куртєв.

Як вже повідомляв «Форпост», посли країн «Великої сімки» (міжнародний клуб урядів семи високорозвинених країн світу: США, Японія, Німеччина, Британія, Франція, Італія, Канада) пообіцяли координувати свої зусилля з іншими міжнародними партнерами України з метою підтримки її економічного відновлення та заохочення повернення України до її шляху економічних та судових реформ після перемоги у війні.

У той час, як Україна бореться проти російської агресії та забезпечує основні та нагальні потреби українців, посли G7 намагатимуться, крім внутрішнього процесу реформ, підтримувати й ці негайні зусилля, йдеться у заяві.

Група використовуватиме свою мережу та свої ресурси, щоб допомогти Україні отримати гуманітарну та економічну підтримку, як для короткострокових потреб, так і для довгострокового розвитку.

Читайте також:  Бійці ЗСУ дали прикурити рашистам на Запоріжжі

Источник: https://forpost.media/vijna/cherez-napad-viysk-rf-biudzhet-zaporizhzhia-vtratyv-sotni-milyoniv-hryven.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top