Через навчання українських військових в Азовському морі, росіяни направили кораблі й авіацію у сторону Маріуполя

Фото: Информационное сопротивление

Росіяни переполошилися, коли дізналися, що українські військові та прикордонники проводитимуть навчання у Маріуполі, щоб у будь-який момент бути готовими протистояти ймовірній агресії РФ. 

Навчання, дуже нагадували реальні, адже під час входу українських кораблів в Азовське море (для навчань), росіяни з невідомих причин направили 4 кораблі у сторону Маріуполю, а також авіацію. «Вигаданий ворог» був зовсім поруч.

«Постійно здійснювалися запити щодо дій, на що ми спокійно відповідали: «Діємо за планом». Жоден з російських кораблів не підійшов ближче, ніж потрібно. Таким чином, ми казали – нехай окупант знає, що у нас такі сили є, і нам є, чим відповісти», – розповідає командувач ООС Сергій Наєм.

На перехоплення кораблів супротивника наші випустили броньовані катери – вони мало помітні на радарах, візуально їх важко побачити в тумані. На швидкості у 25 вузлів вони заходять між секторами навчань і кораблів РФ, пускають дими, маневрують і стежать за переміщеннями противника. Одночасно на узбережжі Донецької області свої батареї розгортають бійці морської артилерії. Наостанок в повітря піднімається українська бойова авіація – винищуючи та вертольоти. Проходять напружені хвилини, після чого російські офіцери вирішують просто поговорити по радіо.

Джерело: Информационное сопротивление

Источник: https://forpost.media/novosti/cherez-navchannja-ukrainskih-vijskovih-v-azovskomu-mori-rosijani-napravili-korabli-j-aviaciju-u-storonu-mariupolja.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top