Через російську агресію у Запорізькій області понад сто дітей отримали поранення

Через російське вторгнення зараз на території Запорізької області діти знаходяться у суцільній небезпеці. За час повномасштабного вторгнення в регіоні 19 дітей загинули, 108 поранено. На ТОТ області перебувають 48 тисяч дітей. Ворог вбиває їх душі суцільною пропагандою та зомбуванням.

Про це етері «Єдині новини» повідомив голова Запорізької облдержадміністрації Іван Федоров.

Щодо підконтрольної Україні території,  пріоритет обласної влади – відновити офлайн навчання. За останні 3 місяці це зробили у 70 школах області (це 40% від всіх шкіл підконтрольної території). 15 тисяч учнів мають доступ до офлайн навчання. Освітній процес проходить під землею, бо час дольоту ракети – 40 секунд.

«Наші плани – до 1 вересня відкрити школи нового формату, з сучасними укриттями. Дякую нашим міжнародним партнерам, які виділили вже 3 млн доларів на ремонт укриттів. Також завершується конкурс Міносвіти на надання додаткових коштів регіонам на будівництво укриттів, які будуть використовуватися як школи», – підсумував Іван Федоров.

.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/cherez-rosiysku-ahresiiu-u-zaporizkiy-oblasti-ponad-sto-ditey-otrymaly-poranennia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top