Через війну курорти Запорізького краю залишаться порожніми

З початку війни в Україні загарбники тимчасово окупували частину територій Запорізької області. Через це у  Запорізькій області не відбудеться курортний сезон.

За інформацією начальника відділу туризму Запорізької ОВА Євгена Коваленко, для відкриття баз відпочинку необхідно виключити небезпеку для життя відпочиваючих, а це можливо здійснити лише після Перемоги.

Мешканцям прибережних території рекомендовано утриматись від відпочинку на узбережжі Азовського моря через потенційну небезпеку для їх життів.

«Власники баз відпочинку мають змогу фіксувати завдані збитки, а також втрачену вигоду. Після перемоги завдані збитки та втрати будуть стягнуті із країни-агресора та компенсовані власникам цих рекреаційних установ», — пояснив Євген Коваленко.

Нагадаємо, бійці 45-ї ОАБР завдяки повітряній розвідці безпілотника нанесли два точних постріли по складу з боєприпасами. Ворог підбив наш БПЛА, але після пострілів артилерії склад вже здетонував.

«Ворог задіяв засоби РЕБ (радіоелектронної боротьби — ред.) проти БПЛА. Незважаючи на втрату БПЛА вогонь був точним, що підтвердили відео очевидців. Відбувається детонація резервуарів з пальним, техніки та боєприпасів. Цілу ніч продовжувалась детонація. Ранкова розвідка підтвердила успішне знищення великої кількості ворожої техніки», — повідомили в 45-ї ОАБР.

Источник: https://forpost.media/vijna/cherez-viynu-kurorty-zaporizkoho-kraiu-zalyshatsia-porozhnimy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top