Через зростання кількості хворих на коронавірус в Запорізькій області посилили карантинні заходи

«Помаранчевий» рівень введений в Мелітополі, Токмаку, а також в Оріхівському та Пологівському районах Запорізької області

«Жовтий» рівень прийнято рішення встановити в Запоріжжі, Бердянську, а також в Веселівському, Вільнянському, Гуляйпільському, Запорізькому, Мелітопольському, Михайлівському, Новомиколаївському, Токмацькому та Якимівському районах.

Як розповів головний санітарний лікар Запорізької області Роман Терехов, на території всієї області посилюються протиепідемічні заходи. До існуючих правил карантину додаються нові обмеження. На територіях з «жовтим» рівнем епідемічної небезпеки: забороняється діяльність хостелів і відвідування установ соціального захисту без особливої ​​потреби; обмеження роботи розважальних закладів у нічний час; проведення масових заходів в закладах громадського харчування обмежується 20 особами.

Більш жорсткі обмеження вводяться шляхом встановлення «помаранчевого» рівня. Зокрема, забороняється діяльність засобів розміщення, крім готелів, і розважальних закладів та ресторанів в нічний час; скасовується планова госпіталізація; робота спортивних залів, розважальних центрів, установ побутового обслуговування, музеїв і бібліотек повинна бути організована з дотриманням соціальної дистанції.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/cherez-zrostannja-kilkosti-hvorih-na-koronavirus-v-zaporizkij-oblasti-posilili-karantinni-zahodi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=cherez-zrostannja-kilkosti-hvorih-na-koronavirus-v-zaporizkij-oblasti-posilili-karantinni-zahodi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top