Четверта очна зустріч у сезоні принципових суперників за бронзу “ЗНТУ-ЗАБу” та “Донбасу” відбулася на підвищених швидкостях

У разі невдачі — команди вирішували б долю третього місця за допомогою плей-офф. За регламентом, ігри плей-офф проводяться, якщо після завершення регулярного чемпіонату різниця між командами, що посідають перше-друге, або третє-четверте місця становить 5 та менше очок.

Проте, Ростислав Ланевич це чудово розумів, тож налаштовував свою команду тільки на перемогу. Справжня битва розпочалася з перших хвилин. Команди обмінялися вдалими атаками і кожен намагався захопити ініціативу. Врешті-решт “Забівцям” вдалося відірватися у рахунку. Перевага була мінімальною — 2 м’ячі. На початку гри в воротах феєрив кіпер гостей, який не дав себе обіграти Євгену Жуку. Але через кілька хвилин Євген все ж таки розписався у воротах Донбасу.

Після цього голу “Забівці” пришвидшилися і провели ще декілька результативних атак. Гості настирливо тримали відстань в 2-3 м’ячі та завершили перший тайм, дихаючи в спину запорізькій команді 15:12.

У другому таймі на уболівальників чекали гандбольні гойдалки. То “Забівці” завдяки чотирьом поспіль голам Тараса Міноцького відірвуться на 5 м’ячів. То “Донбас” активізується і з іскрами в очах починає наздоганяти.

Сил у гостей вистачило тільки для того, щоб скоротити відставання до трьох м’ячів. 29:26 “ЗНТУ-ЗАБ” вчетверте в цьому сезоні перемагає “Донбас”.

Завдяки перемозі у 30-ому турі української Суперліги “ЗНТУ-ЗАБ” достроково виграє бронзу чемпіонату. Пропустивши вперед лише “Мотор” та “ЗТР”.

В інших іграх 30-го туру “Портовик” розібрався з “ЦСКА-Київ” — 36:20. Мотор обіграв “ЗТР-Буревісник” — 41:31, а “ЗТР” розтрощив “Одесу” 34:15.

Наступну гру підлеглі Ростислава Ланевича проведуть на виїзді проти “Одеси” 24 квітня.