Чи будуть у школах України уроки сексуального виховання

У рамках загальноосвітньої шкільної програми є предмети, які передбачають сексуальне виховання дітей.

“Дитина в будь-якому випадку має бути гармонійно розвинена. Колись в Радянському Союзі це була заборонена тема, незручна. Але брак інформації негативно відбивається потім на суспільстві. Це звичайна у всьому світі тема, яку ніхто не порушує так гостро. Вона імплементована в нормальне життя специфічними уроками. У нас, наприклад, є уроки “Я, моє здоров’я, моє життя”, “Захисти себе від ВІЛ” … Це – теж сексуальне виховання, це певна культура взаємин між чоловіком і жінкою, це життєві нормальні природні речі, які імплементовані в певні базові програми освітні, і нічого страшного тут немає”, – зазначив Сергій Шкарлет.

Він також зазначив, що вводити якісь окремі дисципліни не дозволяють часові обмеження.

“У нас є ще хімія, біологія, фізика, математика, фізичне виховання, праця, образотворче мистецтво, спів … 30 годин в середньому на всі дисципліни, за кожну годину вчителі “б’ються” – багато всього не охопиш. Тому є інтегровані освітні програми, інтегровані курси, які в рамках, наприклад, біології, основ здоров’я формують специфічні теми …”, – пояснив Шкарлет.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/chi-budut-u-shkolah-ukraini-uroki-seksualnogo-vihovannja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=chi-budut-u-shkolah-ukraini-uroki-seksualnogo-vihovannja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top