Чи можна користуватись минулорічним захисним кремом — на що звернути увагу

Чи можна користуватись минулорічним захисним кремом - на що звернути увагу

Перевіряємо, чи зберіг ефективність ваш сонцезахисний крем

У багатьох людей залишається сонцезахисний крем з минулорічної відпустки. Чи можна його використовувати, про це повідомляє популярний портал про здоров’я StronaZDROWIA.pl.

Читайте також: Косметолог розповіла запоріжцям про вплив сонця на шкіру

Взагалі-то використовувати сонцезахисний крем косметологи рекомендують протягом цілого року. Проте, коли сонце світить яскраво, важливо особливо звернути увагу на захист шкіри. І не тільки на пляжі під час відпустки, але і щодня. Це дозволить запобігти передчасного фотостаріння та довше зберегти молодість шкіри.

Тож, виходячи на вулицю, завжди покривайте відкриті частини тіла кремом з УФ-фільтром.

Сонцезахисний крем, як і будь-який косметичний засіб, має термін придатності, після якого його використовувати не можна. Купуючи крем в магазині або аптеці завжди звертайте на це увагу.

Зазвичай сонцезахисні креми після відкриття можна використовувати 12 місяців.

Креми в тюбиках зазвичай мають менший термін придатності, ніж у вакуумній упаковці, до якої утруднений доступ повітря.

Важливо і те, як зберігався крем. Косметика, яка зберігається під дією високої температури, втрачає свої захисні властивості.

Ознаки, що кремом більше не можна користуватись

Тож, коли ви дістали минулорічний сонцезахисний крем, то перевірте термін придатності — якщо він закінчився, то засобом користуватись не можна.

Зокрема, варто подивитися на консистенцію продукту та оцінити його запах. При неправильному зберіганні косметика може розшаруватися, тобто відокремитися жирний шар.

Непридатним також вважається крем, в якому з’явилися грудочки, змінився колір і запах. Така косметика не захищає шкіру належним чином і може викликати подразнення та сонячні опіки.

Читайте також: Не тільки для їжі – робимо маски для обличчя із сезонних фруктів та овочів

Важливо: даний матеріал не є лікарським призначенням. Будь-яка інформація медичної тематики, розміщена на сайті ZPRZ.CITY, носить виключно інформаційний характер. Застосування будь-яких медичних препаратів та дієт має бути узгоджене з лікарем.

Ми писали, як вибрати сонцезахисний крем по типу шкіри.

Джерело

Share this post

нет
scroll to top