Чи повернуть до Запоріжжя електротранспорт?

В той час як дефіциту потужності в енергосистемі немає, а електростанції виробляють достатньо електроенергії для покриття наявного споживання, Україна потроху відновлює благоустрій та інфраструктуру.  Так від 14 лютого, у сусідньому Дніпрі зовнішнє освітлення буде працювати у повноцінному режимі. Відповідне рішення прийняла міська влада. Плановий режим роботи зовнішнього освітлення – до 00:00. До цього у Дніпрі також працювали ліхтарі, проте лише кілька годин в вечірній час-пік.

Сьогодні стало відомо, що у Києві весь електротранспорт повернувся на свої маршрути. Ефективна робота влади міста, енергетиків та ремонтних бригад практично відновила стабільність енергетичної інфраструктури столиці.

«Протягом останніх днів, по черзі запускалися окремі лінії трамваїв та тролейбусів. А сьогодні весь електротранспорт столиці повернувся на свої маршрути» , — сказав голова Військової адміністрації Києва.

Натомість у Запоріжжі ситуація на краще не змінюється. Зовнішнього освітлення, на відміну від Дніпра, як зовсім не було, так і немає, а з електротранспортом виявилась взагалі окрема історія.

Як повідомляють працівники «Електротрансу», цього тижня їх збирали для підпису наказу про створення комісії, яка буде вирішувати подальшу долю колективу. Передбачається, що у квітні під так зване «скорочення» підпаде близько сотні працівників. Тобто відновлення кількості робочого транспорту наразі не планується.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/chy-povernut-do-zaporizhzhia-elektrotransport.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top