Чи позбавили фігурантку справи про розкрадання гуманітарки у Запоріжжі повноважень?

Заступницю начальника Запорізької обласної військової адміністрації Злату Некрасову позбавили повноважень, які посадовиця виконувала у ЗОВА, та розподілили ці повноваження між іншими заступниками очільника області Олександра Старуха.

Про це стверджує зі своєї сторінки у соцмережі голова антикорупційної громадської організації Нікіта Кравченко.

За його словами, днями надійшла інформація, що головна фігурантка справи про раскрадання гуманітарної допомоги у Запоріжжі Злата Некрасова «отримала по рукам «які нічого не крали».

«Перепровірили інформацію, такі є, її позбавили всіх повноважень, які вона виконувала в ЗОВА, та розподілили між іншими замами», — пише Нікіта Кравченко.

«Поки що офіційно від займаної посади не відсторонили, чекають рішень НАБУ, які по нашій інформації будуть незабаром коли закінчаться всі єкономічні єкспертизи по ділу! Потім повідомлення про підозру та звільненя. Чекаємо…», — додав Кравченко.

Як раніше повідомляв «Форпост», співробітники СБУ, НАБУ та САП провели 30 серпня цього року понад 20 обшуків у приміщеннях Запорізької міськради, обласної військової обладміністрації, складських приміщеннях та у житлових приміщеннях можливих причетних до злочину посадовців та інших осіб.

Слідчо-оперативні дії відбувались за фактом ймовірного незаконного привласнення гуманітарної допомоги, наданої Запорізькій області від початку широкомасштабного вторгнення росії. Серед іншого, мова йде про обшуки у міськраді, обласній військовій обладміністрації, складських приміщеннях та за адресами проживання причетних до злочину осіб.

Співрозмовники «Української правди» у правоохоронних огранах зазначили, що йдеться про заступницю голови Запорізької ОДА Злату Некрасову і секретаря Запорізької міської ради Анатолія Куртєва.

Якщо припустити, що Злату Некрасову позбавили повноважень, то виникають питання до інших посадовців у ЗОДА. Зокрема, до її безпосереднього начальника Олександра Старуха. Адже народна мудрість про те, що риба починає гнити з голови для Запоріжжя дуже актуальна.

Нагадаємо, дивні нагородження деяких запорізьких посадовців на початку війни з боку президента Зеленського викликали обурення у Запоріжжі та області.  Так, за вагомий особистий внесок у захист державного суверенітету і територіальної цілісності України, мужність і самовіддані дії, виявлені під час організації оборони населених пунктів від російських загарбників орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня президент Зеленський нагородив голову Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха.

А заступницю голови ЗОВА Злату Некрасову Зеленський нагородив орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

Нагадаємо, на той час приблизно 75% території Запорізької області вже було окуповано російськими військами, а що стосується заступниці голови ЗОВА, то подейкують, що Злата Некрасова з початку війни накивали п’ятами з Запоріжжя та перші тижні війни перебувала за кордоном.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/chy-pozbavyly-fihurantku-spravy-pro-rozkradannia-humanitarky-u-zaporizhzhi-povnovazhen.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top