Чи слід українцям чекати сніг взимку?

Коли буде сніг та морози в Україні? Чи слід чекати морозу та снігу цієї зими? Яка погода очікує українців у листопаді та грудні 2020 року?

В той час як точність прогнозів погоди у світі постійно зменшується, вітчизняні синоптики вважають, що зимовий сезон 2020-2021 року може бути не таким теплим, як приміром, минулий. Хоча, вони зовсім не виключають можливості, що нинішня зима все ж таки буде досить “європейською”.
Чи слід чекати снігу цієї зими?
Так, синоптики pogoda.meta.ua схиляються до того що цьогорічна зима таки може порадувати нас снігом. “Такої аномально теплої та безсніжної зими, як минула, гадаю, не буде. Хоча й дуже великих затяжних морозів та сильних снігопадів теж чекати не слід”,- говорить журналістам один із них.
Крім цього синоптик розповів, що останні 20 років в країні все частіше спостерігаються зими, що мають “європейський характер”, коли позначки термометрів дуже рідко опускається нижче нуля та дуже мало снігу. Все це, вважає синоптик, є наслідками глобального потепління та зміни клімату.
Коли випаде сніг?
Згідно з більшістю прогнозів сніг, переважно мокрий, слід очікувати вже в останні дні листопада. Велика можливість того, що в південних та західних областях опади будуть у вигляді дощу. На решту території України (схід, північ, центр), білі мухи, хоч і мокрі, все ж прилетять.
Грудень в Україні буде дещо холоднішим, і снігопади та морози, хоч і невеликі очікуються у всіх областях уже після 15 числа. Тож, існує дуже велика можливість того, що свято Миколая та Новий рік українці зустрічатимуть зі снігом та морозом.
Народні прикмети, які передбачають сніг та мороз
Наші предки досить точно передбачали, чи буде сніг з допомогою таких птахів як ворони. Наприклад, коли ворони в”ються в небі, то це до снігопаду. Ворони кричать на південь – до морозу. Тож берімо це до уваги.

Сообщение Чи слід українцям чекати сніг взимку? появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/proisshestviya/chi-slid-ukraincjam-chekati-snig-vzimku.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top