Чи зіпсують цьогорічний сезон відпочинку медузи на курортах в Запорізькій області

Головними умовами зникнення медуз з Азовського моря заступник директора з наукової роботи Інституту рибного господарства і екології моря Костянтин Дем’яненко в минулому році назвав холодну зиму і зниження солоності моря, пише ПроБердянськ.

Як зазначив директор Приазовського національного природного парку Дмитро Воловик, поки прогнози на цей сезон давати рано.

— Медузы вымерзают при нулевой температуре, и мы надеемся, что в этом сезоне их не будет. Но соленость моря поднялась в полтора раза, да и медузы прекрасно себя чувствуют в Азовском море. Так что не исключено, что в этом году они, вполне возможно, к нам снова приплывут через Керченский пролив из Черного моря, — сказав Воловик.

Завідувач відділом аквакультури Інституту рибного господарства і екології моря, кандидат біологічних наук Петро Кулик розповів, що в зв’язку з більш холодною зимою медуз на початку літа буде менше, але вже в середині сезону вони знову заповнять Азовське море.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/chi-zipsujut-cogorichnij-sezon-vidpochinku-meduzi-na-kurortah-v-zaporizkij-oblasti/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=chi-zipsujut-cogorichnij-sezon-vidpochinku-meduzi-na-kurortah-v-zaporizkij-oblasti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top