Чи змусять в Запоріжжі власників чотирилапих друзів прибирати за своїми улюбленцями?

Фото — ілюстрація

Який рік громадяни намагаються законними методами змусити власників тварин прибирати за собаками на прогулянці.

На наступному тижні (24 квітня) під час чергової сесії Запорізької міської ради, депутати розглянуть петицію з приводу зобов’язання власників домашніх тварин прибирати за своїми улюбленцями.

Люди скаржаться, що прогулянки в парках схожі на лотерею «вступиш чи не вступиш» самі розумієте у що. Вигулюючи чотириногих друзів хазяї не бажають підтримувати чистоту, від чого страждають громадяни.

«Понад рік тому була створена та підтримана електрона петиція відносно створення спеціалізованих зон вигулу домашніх тварин. Петиція була підтримана жителями міста й потрапила на розгляд міської влади. На сайті була опублікована відповідь: прийнято рішення про підтримку петиції. Пройшло вже більше півтора роки, однак все застопорилося. Зранку та ввечері немає проходу від хазяїв, які не соромляться «гуляти» зі своїми тваринами по тротуарах, у дворах, у парках» – звертаються до чиновників на сайті електронних петицій.

Справді спеціально відведені території для вигулу собак, полегшали б життя запоріжцям. Сподіваємося у цьому питанні вдасться досягти консенсусу: аби не страждали наші пухнасті друзі та навколишні.

Читайте також: На Запоріжжі від пса постраждало троє дітей

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/strong-chi-zmusjat-u-zaporizhzhi-vlasnikiv-chotirilapih-druziv-pribirati-za-svoimi-uljublencjami-strong.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top