Чим годувати кота: гід по вологих кормах

Якими б ніжними та лагідними не виглядати домашні кішки, та все ж в них закладені гени справжнього хижака. А для таких звірів м’ясо – найкращий делікатес. Соковите філе, яке полюбляють дикі кішки, домашнім улюбленцям може замінити спеціальний вологий корм для котів з інтернет-супермаркету Novus, замовити який можна з доставленням по Києву та в передмістя.

Чим корисні для котів вологі корми?

Якщо до сухих кормів кішок треба поступово привчати, а деякі так і не хочуть переходити на такий раціон, то вологі кормові суміші до вподоби всім пухнастикам. До того ж таке харчування дає чимало переваг для тваринки:

не викликає дискомфорт і збої в роботі травної системи;містить достатньо вологи, а отже, можна не переживати, що тварині загрожує зневоднення;м’яка консистенція підходить для годування кошенят і тварин у зрілому віці, в яких є проблеми з зубами;кожна порція містить різнотипні продукти: м’ясо, рибу, субпродукти, овочі, злаки, ягоди, трави, тож раціон тварини збалансований.

Вологі кормові суміші бувають з різними смаками, тож точно не виникне проблем з вибором варіанту, який сподобається пухнастику.

Як вибрати вологий котячий корм?

Достатньо заглянути у відділ з котячим харчуванням на сайті Novus, щоби зрозуміти, наскільки широке розмаїття вологих раціонів. Щоб не розгубитися серед цих пропозицій і вибрати варіант, який підійде саме вашій кішці, варто мати на увазі таке.

Раціони бувають різних класів: економ, преміум, суперпреміум, холістик. Перші найдешевші, але й найнижчої якості, мають не найкращу поживну цінність. Холістик дорогі, але й найякісніші в сегменті кормів для домашніх тварин. «Золота середина» в плані балансу між якістю і ціною – раціони преміум і суперпреміум сегмента.

Для тварин різного віку існують спеціальні кормові суміші. Тому вибираючи варіант, слід звернути увагу на те, для кого він призначається. Також деякі найпопулярніші компанії випускають спеціалізовані котячі раціони для тварин з особливими потребами (вагітних, тих, що годують кошенят, з певними розладами здоров’я), а також варіанти для певних порід.

Сподіваємося, ці підказки допоможуть вам легше зорієнтуватися між різновидами котячих кормів і вибрати для свого улюбленця найкращий і найкорисніший раціон.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/chim-goduvati-kota-gid-po-vologih-kormah/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top