Чим загрожує реорганізація Держпродспоживслужби

Функції Держпродспоживслужби планується розподілити між Міністерством охорони здоров’я та Міністерством економіки — чим це загрожує у період пандемії

Нещодавно, у мережі з’явився проект постанови, згідно з яким уряд планує реорганізувати Держпродспоживслужбу. Замість неї пропонується створення нової державної служби по контролю захворювань. Активісти Партії Порядок наголошують — такі наміри не на часі.

— Звичайно, це викликає дуже велике стурбування і спільноти, і лікарів, і тих, хто пов’язаний із безпечністю та якістю харчових продуктів, — відмічає активіст Партії Порядок Єгор Мороз. — Україна є країною, яка поставляє свої продукти і вони, звичайно, повинні відповідати європейським стандартам та якостям. Для того і була створена Держспоживслужба, яка повинна була перевіряти відповідність продуктів, які ідуть із лану до столу.

Активісти Партії Порядок кажуть, що підстави реорганізації Держпродспоживслужби у проекті урядової постанови не зазначаються. Функції, які нині виконує служба, планується розподілити між Міністерством охорони здоров’я та Міністерством економіки.

— Таке розподілення функцій фактично призведе до того, що ті лабораторії, які зараз є в Держспоживслужбі, будуть перенаправлені для ПЦР-тестування у зв’язку із коронавірусною хворобою, — каже Єгор Мороз. — Вважаю, що не можна на сьогодні, коли у нас є пандемія і коли дійсно ПЦР-тестування є вимогою часу, перерозподіляти ті функції, які зараз виконує контролюючий орган. А ПЦР-тестування повинно забезпечуватись лабораторіями, якими наша країна і наша область зокрема має в достатній кількості.

Єгор Мороз також вважає, що ПЦР-тестування повинно здійснюватись для громадян безоплатно. Зробити життя кожного окремого запоріжця безпечним і кращім — головна мета Порядку.

Читайте також: Под стенами Запорожского горсовета прошло необычное родительское собрание — фото.

Сообщение Чим загрожує реорганізація Держпродспоживслужби появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/chim-zagrozhuye-reorganizatsiya-derzhprodspozhivsluzhbi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top