Чоловік 15 років планував убивство, але переплутав жертву: подробиці трагедії у Запоріжжі

Чоловік 5 років жадав помститися жінці, яка колись свідчила проти нього на суді. Він думав, що знайшов «кривдницю» у Запоріжжі, але вбив зовсім іншу людину.

у січні 2024 року у сквері Запоріжжя чоловік застрелив жінку. Коли на місце злочину прибула поліція він застрелився сам. Правоохоронці ідентифікували жертву та вбивцю, який наклав на себе руки. Як повідомляє РБК-Україна, з’ясувалося, чоловік 15 років планував помсту, шукаючи жінку, чиє прізвище та ініціали повністю збігаються з медсестрою, яка свідчила проти нього ще у 2002 році у справі про замовне вбивство.

Його засудили на 10 років в’язниці, але в 2008 році випустили на волю. Відтоді зловмисник виношував план помсти. Орієнтуючись лише на прізвище та ініціали, він знайшов, вистежив, а згодом убив зовсім іншу людину. Справа в тому, що жінка, яку він шукав, у 2002 році вийшла заміж та взяла прізвище свого чоловіка.

Коли слідчі почали розбиратися у подробицях справи, вони з’ясували один факт – вбита жінка все життя жила в Запоріжжі, ніколи не приїжджала до міста, в якому беруть початок події минулих років, і, тим більше, ніколи не була однією з дійових осіб тієї багаторічної драми, яка розгорталася у Владислава та його оточення.

Трилер у Запоріжжі. Чоловік 15 років жадав помсти, але припустився фатальної помилки

Чоловік, 15 років плануючи помсту, шукав жінку, чиє прізвище та ініціали повністю збігаються з медсестрою, яка колись давала проти нього свідчення. І, орієнтуючись тільки на цей факт, він знайшов, вистежив і вбив зовсім іншу людину. Та Світлана, яку він шукав, ще 2002 року вийшла заміж та взяла прізвище свого чоловіка. Плануючи вбивство, Владислав не врахував жодної з можливих ймовірностей. Швидше за все, він навіть не пам’ятав її зовнішності, тому завзято стежив за іншою людиною.

Ймовірно, зловмисник навіть не пам’ятав зовнішності медсестри, тому й стежив за жителькою Запоріжжя. Вбивши не ту жінку і застрелившись, самогубець так і не дізнався, що його жертвою стала зовсім інша людина.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/cholovik-15-rokiv-planuvav-ubyvstvo-ale-pereplutav-zhertvu-podrobytsi-trahedii-u-zaporizhzhi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top