Чоловік, який провокував співробітників ТЦК у Запоріжжі, видалив відео і перепросив

Чоловік, який в запоріжжі чіплявся до військовослужбовців ТЦК та СП, провокував їх та знімав все це на відео, видалив ролик зі свого акаунту в TikTok та записав новий під назвою «Відео з ТЦК більше не буде».

Про це повідомляє 061.

Чоловік розповів, що після публікації відео з представниками ТЦК, він отримав багато хейту. Він звернувся до військовослужбовців ТЦК, намагаючись вибачитись.

— Якщо я дійсно зачепив чиїсь інтереси, представників ТЦК – пацани, я реально не хотів. У мене багато роликів, де я просто з вами спілкуюсь і в мене велика уважуха. Навіщо ви все перевертаєте і робите так, що я поганий. Мужики, я особисто до вас, хто на цьому відео був, я хочу щоб ви поставились з розумінням, я особисто у ваш бік нічого поганого не маю. Я підходив просто і хотів спілкуватись. На що ви посилаєтесь, які закони – це людям цікаво, — пояснив чоловік.

Як раніше писав 061, днями в Тік-Ток опубліковано відео, на якому біля одного з торгівельних центрів Запоріжжя чоловік в чорному спортивному костюмі підійшов до військовослужбовців ТЦК та СП та вимагав від них відповіді на свої запитання. Потім він заявив, що військовослужбовці розмахували руками. В ТЦК це назвали підготовленою провокацією та готували заяву до правоохоронних органів.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3766105/colovik-akij-provokuvav-spivrobitnikiv-tck-u-zaporizzi-vidaliv-video-i-pereprosiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top