Чому не звільняють Запорізьку область: огляд думок

На Запорізькому напрямку окупанти створили завелике угрупування, яке потрібне РФ для важливої мети — утримання сухопутного коридору в Крим.

Про це повідомляє «Акцент» з посиланнням на військкора Богдана Мірошникова та військового оглядача, голови «Інформаційного спротиву» Костянтина Машовця.

Так, після звільнення Харківщини, частини Донеччини та Луганщини у багатьох громадян виникло питання, чому не звільняються населені пункти Запорізької області.

Мірошніков пояснює, що Генеральний штаб приймає рішенння про контрнаступ, оцінюючи угрупування ворога та ситуацію на ділянці фронту. Велику роль грає «вимотування» росіян та постачання нової техніки на фронт.

«Виходячи з цих умов, наш Генштаб окреслив кілька ділянок, де РЕАЛЬНО можна досягти оперативних успіхів. Також нагадаю, що головним завданням ГШ є виконання поставлених завдань при збереженні життя та здоровʼя наших воїнів» — каже війсккор.

Запорізька область — надважлива територія для Росії, тому що одна з її стратегічних цілей — стійкість коридору до Криму.

«Через це, вони розпіарений 3-й АК (а зараз вже й мобіків) кинули на ділянку Токмак-Мелітополь-Бердянськ, а також близько до адмінмеж Криму — на Чаплинку, Новотроїцьке та Рикове. Хоча спочатку плани щодо 3-го АК були геть іншими — посилення наступу на Харків, Словʼянськ, Донецьк та Бахмут. Тепер за перші два міста окупанти взагалі можуть забути.» — вважає Мірошников. var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

Токмак-Мелітополь-Бердянськ

Саме через кількість окупантів на Запорізькому напрямку наразі ЗСУ не можуть йти тут у масштабний контрнаступ, але не виключено успіхи тактичного характеру. Наприклад, звільнення невеликих населених пунктів.

» Виконувати завдання стратегічного характеру (перерізати коридор до Криму, вести бої за Мелітополь, Донецьк та т.д.) ЗСУ зможуть у випадку продовження безперебійного постачання західної зброї. Потрібен тільки час! А скільки це буде — зрозуміло, що нешвидко. Зараз треба пишатися нашими воїнами, які стійко боронять Бахмут, Новомихайлівку, Марʼїнку, Соледар, Авдіївку. Які наступають на сватівському напрямку, у бік Кремінної та на Херсонщині» — завершує Мірошников.

Схожу думку раніше висловив військовий оглядач Костянтин Машовець. Він також вказує на значне угрупування окупантів на Запоріжжі через важливість для РФ сухопутного коридору в Крим. На думку Машовця, масштабний контрнаступ на Запорізькому напрямку наразі він називає «оригінальним способом самогубства».

«Російське командування, зважаючи на все, продовжує бути впевненим, що «головна мета противника» (тобто ЗСУ) полягає у перерізанні сухопутного «каЛідору» в Крим і у виході ЗСУ до кримських перешийків з боку… З якого біса…? А чорт його знає, чого так думає…

Тому що, об’єктивно кажучи, у ЗСУ зараз немає… ні сил, ні можливості організувати ще один наступ оперативного масштабу. Тим більше на розгорнуте і готове до оборони потужне угруповання військ противника. Це було б досить оригінальним засобом самогубства.» — каже військовий оглядач. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Керувати окупованою частиною Запорізької області призначили росіян Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/chomu-ne-zvilnyayut-zaporizku-oblast-oglyad-dumok/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top