Чому одна й там сама адреса присутня одразу у двох чергах на відключення електроенергії?

За нормативними документами у галузі будівництва та електроенергетики багатоповерхові будинки (9 поверхів та вище) мають два джерела живлення – основне та резервне. В залежності від схеми енергозабезпечення місцевості ці основне та резервне джерела можуть потрапляти до різних черг – і тоді будинок, заживлений від них, опиняється одразу у двох чергах.

Втім, це не означає, що він погашатиметься в обидві черги – лише в одну з двох. На жаль, точно визначити, в яку саме, можуть тільки мешканці цього будинку, порівнявши поточні графіки та час, протягом якого у будинку відключається енергопостачання. Якщо ваш будинок погашається за графіками обох (або трьох!) черг — повідомляйте про це «Запоріжжяобленерго».

Чому відключають не всіх споживачів?

Розпорядженнями місцевої влади визначені об’єкти критичної інфраструктури, від яких залежить життєзабезпечення Запорізької області та обласного центру.

Це – підприємства водо-, тепло-, газо- та електропостачання, установи державних органів влади та місцевого самоврядування, правоохоронні та силові структури, лікарні, хлібозаводи тощо.
Згідно із нормативними документами, ці об’єкти НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ ВІДКЛЮЧЕННЮ у разі застосування стабілізаційних графіків.

Якщо на одній із ними лінії заживлені й інші споживачі електроенергії – у тому числі й побутові, — вони теж не вимикаються, адже відключити їх, не порушуючи при цьому енергопостачання об’єктів критичної інфраструктури, технічно неможливо.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/chomu-odna-y-tam-sama-adresa-prysutnia-odrazu-u-dvokh-cherhakh-na-vidkliuchennia-elektroenerhii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top