Сприяє цьому і додаткове пакування продуктів у магазинах. І хоча наукових досліджень про те, що пластик захищає краще, ніж, наприклад, папір, немає, в маркетах майже всі вагові категорії розфасовані у пакети. Вони, як правило, відправляються на сміттєві полігони, адже в нашій країні мало хто переробляє такий вид пластику. А разом з ними використані маски, рукавички, вологі серветки, пляшки від антисептиків та інші одноразові речі, кількість яких значно збільшилась за останні місяці. Деякі з цих відходів взагалі вважаються небезпечними. Попри це, їх викидають у звичайний смітник, а ще гірше – на узбіччя чи у водойму.
Як ми можемо вплинути на ситуацію та покращити екологічний стан планети, країни чи хоча б нашого міста? Чи безпечно заміняти одноразові речі на багаторазові в умовах пандемії? І все ж, як утилізувати одноразові відходи з мінімальною шкодою для себе та довкілля? Про все це дізнавалась Ірина Дєдушева.
Источник: https://tv5.zp.ua/news/chomu-pandemija-koronavirusu-zbilshila-kilkist-pobutovih-vidhodiv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=chomu-pandemija-koronavirusu-zbilshila-kilkist-pobutovih-vidhodiv
Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook