Чому прокуратура зацікавилася шкільними партами за якими сидять вихованці Запорізької області?

Фото: ПроБердянськ

На офіційному сайті прокуратури Запорізької області вказано, що у 2019 році за програмою «Нова школа» для школяриків молодших класів м. Бердянська закупили меблів на суму понад 1 млн. гривень (у тому числі парт та стільців).

Відповідно до специфіки програми та вимог Наказу МОН, парти мають бути трикутної форми, форми багатокутника чи ін. Форми, що дозволяє швидке компонування парт між собою для роботи в групі, також, стільниця, має бути з вирізом з ближнього до учня боку та інші вимоги. Натомість учням перших класів придбали меблі, які не відповідають встановленим нормам. Таким чином, бюджетні кошти витрачені не за цільовим призначенням.

Правоохоронцями внесені відомості до ЄРДР за ознаками злочину за ч. 2 ст. 191 КК України, а саме привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем. Триває досудове розслідування.

Журналісти, «ПроБердянська» звернулися до заступника Бердянського міського відділу освіти Володимира Липського. Чиновник дуже здивувався запитанню. За його словами, шкільне приладдя купляли у 2018 році. До них прокуратура не зверталась з цього приводу.

Обласний департамент освіти проводив генеральну перевірку, коли проводили тендер на закупівлю шкільних меблів. Жодних нарікань не надходило.

Читайте також: На Запоріжжі водій збив дівчину і втік

Источник: https://forpost.media/novosti/chomu-prokuratura-zacikavilasja-shkilnimi-partami-za-jakimi-sidjat-vihovanci-zaporizkoi-oblasti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top