Чому запорізьким комунальникам затримують зарплатню: пояснення від місцевої влади

В багатьох містах України, зокрема і в Запоріжжі затримують виплати зарплат комунальникам. Причини цієї затримки ніхто не пояснює. В той час як місцеві комунальники намагаються максимально ефективно виконувати свою роботу навіть в умовах війни.

Чому так?

Кошти всіх місцевих бюджетів зараз акумулюються на Єдиному казначейському рахунку. Гроші з Запорізького місцевого бюджету на зарплатню було виділено ще 5 вересня — вчасно і у повному обсязі. Тобто з боку міста ніяких затримок немає, запевняє місцева влада. Затримки виникають державному рівні, а саме на етапі перерахування цих коштів з Єдиного казначейського рахунку на картки працівників.

Так відбувається через те, що гроші з цього рахунку в першу чергу перераховуються на зарплатню військовослужбовців і матеріально-технічне забезпечення Збройних Сил України. І вже після цього, по мірі надходження коштів, починають здійснюватися інші видатки.

І місцева влада, і самі містяни висловлюють велику вдячність за роботу комунальників та їхню терплячість.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа. Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/chomu-zaporizkym-komunalnykam-zatrymuiut-zarplatniu-poiasnennia-vid-mistsevoi-vlady.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top