Чорновол: ДБР відмовилось реєструвати провадження проти Портнова

Державне бюро розслідувань відмовилось вносити до Єдиного реєстру досудових розслідувань заяви щодо екс-заступника голови АП Андрія Портнова. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Чорновол зазначила, що під час особистої зустрічі Труба розповідав, що ДБР порушило “цілий букет політичнозамовних кримінальних справ по заявах самого Портнова, тому що не могло відмовити згідно КПК”.

“Керівник ДБР відмовився внести до ЄРДР мої заяви про злочини Портнова. Хоча відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення не допускається (ч. 4 ст. 214 КПК України)”, – йдеться у її повідомленні. На цій зустрічі я повідомила Трубу, що готую заяви про злочини Портнова. Він мені гарантував, що порушить кримінальні справи і перевірить викладені факти. Мої заяви стосувалися “узурпації влади” Портновим та його зловживання на державній посаді в інтересах комерційної структури. Однак, як виявилось, Труба настільки переляканий та залежний від Портнова, що я отримала дві відмови” – додала вона.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/glavnoe/chornovol-dbr-vidmovilos-reiestruvati-provadzhennja-proti-portnova.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top