Чорновол подала в ДБР заяву на Портнова

Народний депутат Тетяна Чорновол подала заяву у Державне бюро розслідувань щодо фінансування людьми соратника Віктора Януковича Андрія Портнова виборчої кампанії президента України Володимира Зеленського.

За словами чинної нардепки Тетяни Чорновол, колишній заступник Адміністрації Президента Андрій Портнов фінансував виборчу кампанію президента України Володимира Зеленського.

12 серпня у Facebook, що подала заяву на колишнього заступника глави Адміністрації Президента Андрія Портнова в Державне бюро розслідувань України.

“Подала у ДБР заяву Портнова. У ній ідеться про факти порушення ним виборчого законодавства та звинувачення Портнова у створенні злочинної організації з метою узурпації влади”,«– написала Чорновол.

На її думку, Портнов фінансував виборчу кампанію президента України Володимира Зеленського.

“Зокрема, законодавство передбачає виключно добровільне фінансування передвиборчих фондів, натомість цілий перелік помічників та юристів, підлеглих Портнову, перерахували мільйони гривень у передвиборчий фонд кандидата у президенти Володимира Зеленського, виконуючи доручення Портнова. Усе це було здійснено згідно з домовленостями із самим Володимиром Зеленським, і нинішнє призначення цілого переліку осіб, близьких до Портнова, на високі державні посади, є наслідком цих домовленостей. Зокрема мова йде про призначення люстрованого Андрія Богдана керівником Офісу президента”,«– додала Чорновол.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/chornovol-podala-v-dbr-zajavu-na-portnova.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top