Чотири гандбольні колективи Запоріжжя зіграли матчі 11-го туру української Суперліги

Почнемо із поєдинку віце-чемпіона країни – «ЗТР».

Команда Віталія Ната зустрілась із бронзовим призером національних перегонів — «Донбасом». У дебюті першого тайму відставання останнього було незначним – 4:8, але гравці припускались помилок, що дозволило «ЗТРу» збільшити відрив до десяти пунктів – 15:5. Гравцям «Донбасу» не щастило із точністю кидків. На перерву колективи пішли за рахунку 10:20 на користь «ЗТРу». Після відпочинку картина гри не змінилась.

Незлагоджені дії команди «Донбасу» та постійні втрати м’яча позначились на результативності. Натомість «ЗТР» нарощував перевагу та переміг — 34:23. Під час матчу команда Віталія Ната ще раз перевірила свої сили, адже незабаром вирушить на ігри в межах Балтійської ліги. Восьмого грудня на виїзді «ЗТР» зіграє проти фінського клубу «Ріхімакі Кокс», а дев’ятого грудня зустрінеться з естонською командою «Кехрою». Щодо молодшого брата «ЗТР у», то «ЗТР-Буревісник» зіграв проти «ЗНТУ-ЗАБ». Підопічні Ростислава Ланевича потужно розпочали матч, вони безперешкодно розстрілювали ворота «Буревісника». І все більше відривались в рахунку – 27:16.

У другому таймі керманичі обох команд вирішили випробувати сили більш молодих спортсменів. Тоді вони почали грати на рівних. Втім, більш впевнено почувались на майданчику гандболісти «ЗНТУ-ЗАБ», які відсвяткували звитягу – 46:32.

Щодо флагмана вітчизняного гандболу – «Мотору», то команда Миколи Степанця на виїзді без проблем розібралась із львівським «СКА» — 53:11. За підсумками зіграних матчів запорізькі клуби знаходяться у трійці лідерів турнірної таблиці національної Суперліги. Першим йде «Мотор», другий «ЗТР» на третій сходинці «ЗНТУ-ЗАБ». «ЗТР-Буревісник» розташувався на сьомому місці.