Чотири мільйони українців зможуть вакцинуватися від коронавірусу безкоштовно, — МОЗ

«Сьогодні стало відомо, що Україна, як одна з країн, яка включена в роботу глобального механізму COVAX, має можливість отримати вакцини від коронавірусної хвороби в кількості доз, що дорівнює 20% населення безкоштовно. Це означає, що близько 4 млн громадян України зможуть вакцинуватися в першій половині 2021 за рахунок фінансової підтримки з боку міжнародних партнерів і урядів інших країн», – повідомив Ляшко.

Він зазначив, що в глобальний механізм COVAX включений кандидат у вакцини від виробника Moderna (США), попередні результати дослідження якого показали 95% ефективності у запобіганні розвитку коронавірусної хвороби Covid-19.

«Ставимо перед собою завдання забезпечити імунізацію якомога більшої кількості населення перевіреними, якісними і безпечними вакцинами в 2021 році, як за рахунок глобальних ініціатив, так і за рахунок державного бюджету України», – наголосив Ляшко.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/chotiri-miljoni-ukrainciv-zmozhut-vakcinuvatisja-vid-koronavirusu-bezkoshtovno-moz/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=chotiri-miljoni-ukrainciv-zmozhut-vakcinuvatisja-vid-koronavirusu-bezkoshtovno-moz

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top