Важные новости

COVID-19: вже завтра у Запоріжжі запрацюють центри масової вакцинації

Вакцинуватись у центрах можна буде після попереднього запису через додаток «ДІЯ», контакт-центр МОЗ, реєстратури територіальних центрів первинної медико-санітарної допомоги або у свого сімейного лікаря.

“Вам прийде запрошення на щеплення на конкретний день і час. Із собою необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Першочергово щеплення робитимуть людям віком старше 60 років. Отримати вакцину можуть також запоріжці віком 18-59 років, які мають супутні захворювання”, – зазначив міський голова Запоріжжя.

Центри працюватимуть з 09.00 до 15.00 у вихідні дні на базі 5 закладів охорони здоров’я первинної ланки:

КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» за адресою: пр. Соборний, 88КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2», за адресою: вул. Авраменка, 4 КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5», за адресою: вул. Запорізького козацтва, 25КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №8», за адресою: вул. Харчова, 2 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №10», за адресою: бул. Шевченка, 25.

Щеплення безкоштовно здійснюватимуться двократно з інтервалом у 28 днів вакциною CoronaVac/Sinovac Biotech, яка схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Нагадаємо, вже цієї суботи запоріжці зможуть отримати щеплення від коронавірусу, не зважаючи на те, до якої категорії вони належать. У місті готуються до відкриття центру вакцинації.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/covid-19-vzhe-zavtra-u-zaporizhzhi-zapracjujut-centri-masovoi-vakcinacii/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=covid-19-vzhe-zavtra-u-zaporizhzhi-zapracjujut-centri-masovoi-vakcinacii

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top