Це ваші проблеми, можете здохнути: запоріжанка розповіла, як захворіла в чужому місті

Запоріжанка по роботі поїхала до Бердянську і там серйозно захворіла. Вирішила звернутися за допомогою до найближчої поліклініки, де їй відмовили у прийомі.

На своїй сторінці запоріжанка Юлія Назарова виклала допис сьогодні, 18 червня, вранці:

Якщо раптом ти захворів, ймовірність здохнути дуже велика! А якщо ти захворів в чужому місті то 99% …

Все почалося з того, що по роботі жінка відправилася до курортного Бердянську й там відчула себе зле:

Кілька років поспіль мучуся з синусити і гайморитом. І саме зараз, в чужому місті потрібно було захворіти! ….. Сьогодні вранці прокинулася від дикого болю. Ліва половина голови розривається на шматки … Болить обличчя, око запливло майже нічого не бачу, кожен вдих, як лезо ножа в ніздрю потрапляє, вухо стріляє нічого на нього не чую …

Зрозумівши, що самотужки з цим не впорається, вона пішла до найближчої поліклініки. Нею виявився Бердянський центр медико-санітарної допомоги, що на гугл картах значився, як Амбулаторія №1-2. В реєстратурі вона пояснила, що не місцева, але має гострий біль, тож потребує допомоги. Там її направили до кабінету на третьому поверсі. Але відстоявши там чергу, Юлія так і не потрапила до кабінету. Лікар вийшов до коридору:

З кабінету вийшов лікар: «Що вам треба?» Я пояснила свою ситуацію, від болю реально плакала. На що він мені відповів: «А я причому? Талон і напрямок сімейного лікаря є?» Я знову нагадала, що не місцева і тут по роботі. І знову відповідь «А я причому? Прийом по талону».
Ридаю від болю питаю: ЯКЩО У МЕНЕ НЕМАЄ ТАЛОНА І МІЙ СІМЕЙНИЙ ЛІКАР ЗА 200 КМ МЕНІ ЩО ТУТ здохнути ПІД КАБНЕТОМ !! ??
Відповідь вбила: «Це ваші проблеми, можете здохнути. Через дорогу приватна клініка.»

В приватній клініці жінці прийом лікаря обійшовся приблизно у 1000 гривень. І вона задає правильне питання: а якщо у людини не має грошей на приватну клініку, то що робити в такій ситуації?

Читайте також: Запорізький виконком закупить п’ять нових автівок

Источник: https://forpost.media/novosti/tse-vashi-problemy-mozhete-zdokhnuty-zaporizhanka-rozpovila-iak-zakhvorila-v-chuzhomu-misti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top