Центр реінтеграції у Запоріжжі допомагає біженцям повернутися до життя

Ірина та її чоловік Володимир прожили разом у Маріуполі 35 років. Те, що відбувалося у рідному місті після 24-го лютого не можуть згадувати без сліз.

Евакуюватися подружжю вдалося лише 25 квітня. Після пережитих жахів війни удвох наразі проходять психологічну реабілітацію.

Ірині та Володимиру надають психологічну допомогу у центрі реінтеграції для переміщених осіб. З ними працює Марина Малкова. З 2014-го року вона займається реабілітацією переселенців. Сама пережила евакуацію двічі — спочатку з Донецьку, потім — з Маріуполя, тож на власному досвіді знає, що саме потрібно людям у такій ситуації.

Найбільше у війні страждають діти. З ними тут працюють за авторською програмою художниці-педагогині Дарії Лабутової.

Також у центрі можна отримати безкоштовну медичну допомогу та необхідні ліки. Через брак чистої питної води, антисанітарію, життя у холодних підвалах, багато маріупольців мають проблеми зі здоров’ям.

Для маріупольців у центрі реінтеграції Метінвест є можливість знайти нову роботу, переглянути актуальні вакансії або ж пройти оплачуване навчання і отримати спеціальність.

Незабаром центр реінтеграції відкриється у Кам’янскому. За місяць роботи Запорізького центру його відвідали 600 людей, половина отримала медичну допомогу, 150 – нову роботу

Источник: https://tv5.zp.ua/news/centr-reintegeracii-u-zaporizhzhi-dopomagaie-bizhencjam-povernutisja-do-zhittja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=centr-reintegeracii-u-zaporizhzhi-dopomagaie-bizhencjam-povernutisja-do-zhittja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top