Media Development Foundation підтримує колег з Радіо Свобода та впевнений, що скорочення адміністрацією США медіа «Голос Америки» і «Радіо Свобода» – не тільки «подарунок для ворога», а й загроза для розвитку нового покоління української журналістики. Адже окрім донесення правди до суспільства, де свобода слова обмежена або відсутня, команда «Радіо Свобода» передавала знання початківцям у професії.
Редакція одна з перших почала приймати стажерів/-ок найстаршої програми
Media Development Foundation – Journalism Exchange Program, яку MDF заснував ще у 2015 році. Під час програми початківці у журналістиці переймали досвід у досвідченіших колег і мали можливість під менторством написати свої перші матеріали. Для багатьох учасників/-ці цієї програми навчання допомогло отримати перший практичний досвід і стартувати у професії.
“Завдяки підтримці редакції «Радіо Свобода» зароджувалось нове покоління журналістики, яке віддане стандартам та етиці. Серед випускників/-ць програми наразі – впливі журналісти/-ки і медіаменеджери/-ки.
Сообщение Центр розвитку незалежних медіа в Україні підтримує позицію Радіо Свобода появились сначала на Газета МИГ.