Центри життєстійкості з’являться в кожній громаді: які послуги там надаватимуть

Кабінет міністрів України затвердив порядок організації та функціонування Центрів життєстійкості. У них надаються соціальні послуги, відбувається консультування та соціально-психологічна допомога.
Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє РБК-Україна із посиланням на його промову під час засідання уряду.

За його словами, це частина Всеукраїнської програми ментального здоров’я.
«У перспективі такий простір має створити кожна громада», — розповів прем’єр.
Шмигаль повідомив, що кошти на фінансування послуги надаються за рахунок держбюджету, а місцева влада забезпечує приміщення та організовує роботу центру. Наразі пілотний проект реалізується в п’яти регіонах.
«Встановлюємо критерії доступності, інклюзивності, безбар’єрності для цих установ. А також безпеки — кожен центр повинен мати своє укриття», — розповів прем’єр.
Центри життєстійкості
Нагадаємо, Міністерство соціальної політики України повідомило роботу над створенням центрів життєстійкост .
За основу візьмуть досвід, яким із Україною поділиться Ізраїль. Це будуть повністю безбар’єрні простори, де надаватимуть послуги соціального характеру, а також психологічну допомогу.
За планами, у центрах працюватиме адміністративна команда та менеджери. Нададуть послуги консультування, соціальні послуги та психологічну допомогу.

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/263970/centri-zhittiestijkosti-zjavljatsja-v-kozhnij-gromadi-jaki-poslugi-tam-nadavatimut

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top