«Ці руки нічого не брали»: на Запоріжжі крадуть чесно зароблені гроші засуджених

Порушення вимог законодавства щодо охорони праці під час експлуатації та виконання робіт на верстатах (механізмах) та непоодинокі факти незабезпечення засуджених спецодягом та взуттям, порушення термінів виплати заробітної плати. Такі порушення зафіксували в рамках перевірки установ виконання покарань та підприємств Державної кримінально-виконавчої служби (ДКВС), повідомляє Запорізька обласна прокуратура.

Загалом, внесено 14 документів реагування з вимогами поновлення прав в’язнів на належні і безпечні умови праці, а також її своєчасну та гідну оплату.

Крім того, розпочато кримінальне провадження за фактом незаконного привласнення, шляхом зловживання своїм службовим становищем, майже 170 тисяч гривень бюджетних коштів начальником відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку однієї з установ виконання покарань, замість виплати їх у якості заробітної плати засудженим (ч. 2 ст. 191 КК України).

Також читайте: В запорізькому аеропорту впав гвинтокрил

Источник: https://forpost.media/novosti/tsi-ruky-nichoho-ne-braly-na-zaporizhzhi-kradut-chesno-zarobleni-hroshi-zasudzhenykh.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top