Ціни на пакети в супермаркетах зростуть вже з 1 лютого

Як ми повідомляли раніше, зростання цін на пластикові пакети покликане покращити екологічну ситуацію в країні. З 10 грудня вже почав діяти перший етап закону.

За задумом Кабміну, вищі ціни на пакети спонукатимуть покупців все більше відмовлятись від їх купівлі та переходити на нешкідливі для природи багаторазові торбинки.

З 1 лютого ж пакети коштуватимуть (мінімальні ціни):

2 гривні – пакет без ручок і бокових складок;2 гривні 50 копійок – пакет без ручок, але з боковими складками або з ручками без бокових складок;3 гривні – пакет з ручками і боковими складками.

Звертаємо увагу, що такі мінімальні роздрібні ціни будуть на пакети зі стінками товщиною понад 50 мікрометрів, призначені для пакування та транспортування товарів і продуктів у точках роздрібної торгівлі, громадського харчування та сфери послуг.

Водночас ці вимоги не поширюються на біорозкладні та надтонкі пластикові пакети, що призначені для пакування та транспортування свіжої риби, м’яса, сипучих продуктів, льоду та використовуються як первинна упаковка до 1 січня 2023 року.

Джерело: PMG.ua

Нагадаємо, в європейському суспільстві цифра використання пакетів в 10 разів менша, ніж в нашій країні. У понад 30 країнах взагалі живуть без поліетилену. Україна лише на початку цього шляху.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/cini-na-paketi-v-supermarketah-zrostut-vzhe-z-1-ljutogo/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=cini-na-paketi-v-supermarketah-zrostut-vzhe-z-1-ljutogo

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top